Ліян Моріарті / Лиян Мориарти / Liane Moriarty

TTT22

Местный
Регистрация
15 Янв 2009
Сообщения
5,383
Реакции
859
Credits
4,464
Таємниця мого чоловіка - Ліян Моріарті
image.jpg

Назва: Таємниця мого чоловіка
Автор: Ліян Моріарті
Вид-во: КМ-БУКС
ISBN: 978-617-7409-21-1
Рік: 2016
Стор.: 384
Мова: українська
Формат: pdf/djvu
Розмір: 16,70 Мб

...У наших долях є безліч таємниць, про які ми ніколи не дізнаємося... А деяким таємницям краще лишаться нерозкритими...
Сесилія Фіцпатрик, мати трьох доньок, упевнена, що знає про свого чоловіка все. Однак одного разу натрапляє на листа, написаного його рукою, з приміткою: розпечатати тільки по його смерті. Читати чи не читати? Які темні секрети приховував стільки років чоловік, що видавався таким простим і пересічним? І що робити з таємницею, яка, щойно випливе на світ, здатна зруйнувати життя багатьох родин?
"Таємниця мого чоловіка" - дотепний, захоплюючий роман з акцентом на складності взаємин, таємниці, прощення, довіру і кохання між близькими людьми. Ця книга для тих, хто любить повчальні історії про життя і взаємини всередині сім'ї.
• Перекладач - Ірина Давиденко. Оригінальна назва: The Husband's Secret
• Бестселер #1 за версією The New York Times.
• Продано понад 3 мільйони примірників цієї книги у світі!
• Роман перекладено більш ніж 40 мовами!

Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
d o w n l o a d :
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся | Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся | Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся | Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Таємниця мого чоловіка, Ліян Моріарті, внутрішні переживання, роман, розлучення, сім’я, правда, психологія жінок, перипетії життя, гідність, самовідданість, людські світогляди і цінності, визнання помилок, кохання, The Husband's Secret, Сучасна проза, історія кохання, стосунки, Liane Moriarty