HS CleanDisk Pro (все версии)

Vitalik

Призрак
Moderator
Регистрация
13 Авг 2005
Сообщения
5,803
Реакции
4,724
Credits
3,870
HS CleanDisk Pro v5.48.2

cdp_advanced.jpg


HS CleanDisk Pro - всё в одном: программа чистит от ненужных файлов ваш диск, оптимизирует реестр и распределение оперативной памяти, работает как деинсталлятор установленного на компьютер ПО. HS CleanDisk Pro может также удалять кукисы (cookies) и кеш (caches).

All-in-one disk cleaner, system, memory, internet optimization, tweaking, processes and security management tool.
The software is Windows system optimizer which cleans hard disk and system registry, optimizes memory, adjust system specific settings, accelerates internet connection, improves cpu usage, maintains security and un-install software no longer wanted.
It supports Windows 95/98/NT/ME/2000/XP. It automatically detects the system and dynamically organizes itself accordingly. It is all-in-one package.
Available Functions (Toolbar Buttons and Their functions in tabular format are listed)

* FILE FUNCTIONS File Cleaning : Search and Delete garbage, temporary files, cookies and invalid shortcuts which occupy the drives.
* Duplicate Finder: Search and Delete files which have the same copy on the disk. (Red,Yellow,Green Icons representing how secure is to delete them)
* Shared Folders: Locate and Disable folders which can be seen and shared by others
* Wipe Files: Permanently delete files so they cannot be recovered even by using restoration software.

home Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся

скачать комплект
3.0 MB
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
пароль:_http://dumpz.ws

или
2372KB
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Cracked
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
 
Последнее редактирование модератором: